Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kto otrzyma złota piłkę 2011/2012 według Ciebie?


Ray1902

Złota Płka  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra?

    • Cristiano Ronaldo
    • Lionel Messi
      0
    • Andres Iniesta

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, jeszcze w tym roku zostanie wybrany piłkarz który otrzyma złotą piłkę, kandydatów jest trzech:

 

Messi, Iniesta oraz Cristiano Ronaldo.

 

Kto według was zasługuje? Jak dla mnie Ronaldo - wspaniały sezon, bramki strzelone barcelonie rewelacyjne, dzięki niemu Portugalia doszła do półfinałów euro 2012.

Opublikowano

Witajcie, jeszcze w tym roku zostanie wybrany piłkarz który otrzyma złotą piłkę, kandydatów jest trzech:

 

 

Pro zdanie ;D

 

 

 

Ronaldo. Akurat nagrodę dla piłkarza sezonu rozumiem, ze dla Iniesty, bo zrobił więcej od Ronaldo, ale Złota Piłka dla CR7. La Liga, SPH, brąz na Euro. Masa bramek. To jest więcej niż zdobyli pozostali. Po za tym jest jeszcze cała jesień do udowodnienia że których z nich jest najlepszy. Więc ogólnie trochę za wcześnie temat ;)

1393461645-U349224.png

Opublikowano

Nie Messi, nie Ronaldo.

Iniesta

1368093221-U228457.png

2010 - 2012 - Emeryt
/ exMPC Media Team / exModerator Single Player / exModerator Last Chaos / Postmaker / Gold Member / exMentor /

Opublikowano

Nie znosze CR7 , przez pewien incydent po meczu z Polską

Ale nalezy mu się ta nagroda

 

A tak naprawdę nikt z tej 3 nie jest godzien

Myśle że mógłby o3myać ją Casillas (:

Opublikowano

Ja dostane złotą piłkę !

nie51jpg_xwqhwpp.jpg

exmodmt2/exmodmc/exmodcs/exgm/exmentor/exmmt/exmct/exvip

To wszystko zostało mi odebrane po kłótni z Makinem.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Widać, że pisał go jakiś fan Realu. Fanatyk.

 

Messi wygrał :

Puchar Hiszpanii, Strzelił kilkanaście dubletów w ciągu roku, Jest najlepszym strzelcem w historii Barcelony w Premiera Division, Najwięcej goli w jednym sezonie Ligi Mistrzów, Najwięcej goli w jednym meczu Ligi Mistrzów itp itp itp

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...